VEGAPROT (20014)

Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)

 

Vücudun kendisinin üretemediği, dışarıdan almaya ihtiyaç duyduğu 9 u esansiyel olmak üzere toplam 20 aminoasiti içeren kolay sindirilebilir, bitkisel tam protein kaynağıdır.

Yüksek Lif Oranı

Diyetetik Lif içeriği bağırsak sağlığını ve doğal fonksiyonlarını da desteklemektedir.

Zengin, elzem ve nitelikli amino asit profiline sahip, kolay sindirilebilir bir ‘‘tam protein’’ kaynağıdır. %50 oranında bitkisel protein, %17 lif  içerir.

 

İçerik: Kenevir tohumu (Cannabis sativa seed), Bezelye proteini (Pea protein), Andız otu Rizomu (Inula helenium)

Net: 360 gr

Kullanım Şekli:

Günde 2- 3 kez 1 tatlı kaşığı VEGAPORT'u, yoğurtla, meyve suyu ile veya milkshake karışımlarla tüketebilir, servis edilmiş yemeklerinize ilave edebilirsiniz. Isıl işlem uygulamayınız. Yemek öncesi kullanımı ile beslenme diyetlerinizde yararlanabilirsiniz. Yemek öncesi kullanımı ile beslenme diyetlerinizde yararlanabilirsiniz. Her türlü sindirimde su en önemli unsurların başında gelir. Gün boyu yeterli su içmeyi unutmayınız. Vegan beslenme tarzına uygundur.

Kimlere Önerilir:

Protein yıkımına yol açan olağanüstü hallerde,

Spor ile uğraşan kişiler

Ağır iş temposu olan çalışanlar

Yaş alma sürecindeki kişiler (yaşlanan kişilerde protein sentezi yavaşlamakta ve kaliteli proteine olan gereksinim artmaktadır.)

Kaliteli doku ve rejenerasyonunu (yenilenmesi) teşvik etmek için

Yüksek ve nitelikli proteince beslenmenin gerekli olduğu gelişme çağlarındakiler

 

NOT: Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir.18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.

 

Çerez Kullanımı