SERETONIA (20010)

Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)

İnsülin direncine keyifli çözüm, keçiboynuzlu karışık bitki çayı.

 

Net: 200 gr

 

İçerik: Keçiboynuzu (Ceratonia siliqua), Çörekotu (Nigella sativa), Tarçın (Cinnamonum sp.), Zerdeçal (Curcuma longa)

Net: 200 gr

Kimlere Önerilir:

İnsülin direnci olanlar ve insülin direncine bağlı rahatsızlıkları olan kişiler

Şeker hastaları Tip 1, Tip 2 diyabet

Metabolizmasını canlandırmak isteyenler

Sindirim sistemini düzene sokmak isteyen kişiler

Kilo sorunu olup kilo vermek isteyenler

İnsülinin hücre içine girmesini sağlayan reseptör sayısını arttırır. Böylece insülin direncini düşürür ve vücuda giren şekerin metabolizma hızını arttırarark yağ depolanmasını önler.

 

Kullanım Şekli:

 

Günde 2- 3 kez yemeklerden sonra kullanımı önerilmektedir. 100 ml kaynamış suyun içerisine 1 tepeleme çay kaşığı SERATONIA eklenir. Karıştırılarak telvesi ile birlikte tüketilmelidir. SATURAN ile birlikte kullanılarak, açlık hissinin bastırılması ve kilo kontrolü amacıyla beslenme diyetlerinde kullanılabilir. Gün boyu yeterli miktarda su tüketilmesi önerilmektedir. Şeker ilavesi yoktur. Şeker kullanımı önerilmez. 1 paket Stevia ile tatlandırabilirsiniz.

 

NOT: Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir.18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.

 

Etiketler
SERETONIA,
Çerez Kullanımı