SATURAN LINUM (20013)

Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

Yeşil çay kaynaklı kateşinler sayesinde kötü bakterilerin ve fazla ağır metallerin sindirim sisteminden uzaklaştırılması ve sağlıklı korunmasında etkilidir. Bu bir anlamda doğal sindirim sistemi detoksudur.

Vücudun gereksiz enflamasyon tepkileri oluşturmasını azaltabilir. Hücre ve doku rejenerasyonunu hızlandırır. Fiziksel performansı, yağ yakımını hızlandırır ve obezite riskini azaltır.

 

Bağırsak florasına dost, dietetik lif içeren bitkisel karışım.

 

 

 

İçerik: Keten tohumu (Linum usitatissimums seed), Çörekotu (Nigella sativa), Yeşil çay (Green tea), Bezelye lifi (Pea fiber)

Net:360 gr

Kime Önerilir:

Bağırsak ve sindirim sisteminde şikayeti olanlar

 

 

Hemoroid veya polip sorunu yaşayanlar

Yemek sonrası şişkinlik sorunu yaşayanlar

Sağlıklı kilo vermek isteyenler

Beslenmesine diyetetik lif katmak isteyenler

Gluten hastaları

 

Kullanım Şekli:

 

Günde 2- 3 kez 1 tatlı kağışı (5g) SATURAN Linum’ u, yoğurtlara, smoothielere, meyve sularına ve milkshake karışımlarına ekleyerek tüketebilirsiniz. Yemek öncesi kullanımı ile beslenme diyetlerinizde kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası ve gün boyu yeterli miktarda su içilmesi önerilmektedir.

 

NOT: Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir.18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.

Çerez Kullanımı