SATURAN (20012)

Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)

 

Zengin ve özgün (suda çözünen ve çözünmeyen prebiyotik karakterde) diyetetik lif yapısı, kolay sindirilebilir karbonhidrat ve yardımcı protein içeriği ile açlık hissini azaltmaya yönelik bir üründür.

Yağ yakımına Destek

Metobolizmayı aktifleştirip sindirim sisteminin düzgün çalışmasını ve yağ yakımını destekler.

 

İçerik: Kenevir tohumu (Cannabis sativa seed), Keçiboynuzu (Ceratonia siliqua), Çörekotu (Nigella sativa), Bezelye lifi (Pea fiber)

Net: 360 gr

Tokluk Hissi

Zayıflamaya yönelik diyetlerde ''tokluk hissine'' daha hızlı ve kolay ulaşmasını amaçlayan bir üründür.

 

Kullanım Şekli:

 

Günde 2- 3 kez 1 tatlı kağışı (5g) SATURAN’ı, yoğurtlara, smoothielere, meyve sularına ve milkshake karışımlarına ekleyerek tüketebilirsiniz. Yemek öncesi kullanımı ile beslenme diyetlerinizde kullanabilirsiniz. Kullanım sonrası ve gün boyu yeterli miktarda su içilmesi önerilmektedir.

 

NOT: Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir.18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.

 

Etiketler
SERETONIA, OATMIX, SATURAN,
Çerez Kullanımı