P5P (PRİDOKSAL 5 FOSFAT) (30010)

Marka : Huvit
Fiyat : ₺175,00(KDV Dahil)

Pridoksal 5 fosfat(B6 vitamininin vücutta kullanılan aktifleştirilmiş formudur).

Pridoksal 5 fosfat(B6 vitamininin vücutta kullanılan aktifleştirilmiş formudur). Ürün İngiltere'de ISO 9001: 2015 onaylı tesiste GMP standartlarına göre üretilmiştir. Veganlar için uygundur. * FDA (Amerikan Gıda ve İlaç )uyumludur.

  

Net: 50ml 

Kullanım şekli: Takviye edici gıda olarak 4-10 yaş gurubu çocuklar ve 11 yaş ve üzeri bireyler için günde 10 damla kullanılması tavsiye edilir.

 

NOT: Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir.18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.

Çerez Kullanımı