OATMIX (20011)

Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)

Bağışıklık sistemine dost, yulaflı bitkisel karışım

Net: 120 gr

 

İçerik: Yulaf unu (Oat flour), Kenevir tohumu (Cannabis sativa seed), Yulaf kepeği (Oat bran), Andızotu rizomu (İnula helenium)

Net: 120 gr

Müsilajlaşan diyetetik lifler antioksidanlarca zengindir. LDL ve total kollesterol seviyesini düşürmeyi hedefler. Sindirim sisteminde iyi bakterilerin çoğalmasını destekler.

 

Kullanım Şekli:

 

Günde 1 çay kaşığı OATMIX’i, yoğurtlara, smoothielere, meyve sularına ve milkshake karışımlarına ekleyerek tüketebilirsiniz. Yemek öncesi kullanımı ile beslenme diyetlerinizde kullanabilirsiniz. Gün boyu yeterli miktarda su içilmesi önerilmektedir. Yulaf alerjisi ve gluten hassasiyeti olan kişilerin kullanımı sakıncalıdır.

 

NOT: Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir.18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.

 

Etiketler
SERETONIA, OATMIX,
Çerez Kullanımı